Rosszul érzem magam, leszoktam a dohányzásról. A testi-lelki-szellemi harmóniáért szeretettel.

Dohányzás – a legnagyobb szívás

Dohányzás — a legnagyobb szívás Mocskos rosszul érzem magam. Elmentem erre az antinikotin terápiára tegnap re.

• Lehetséges-e abbahagyni a dohányzást
  • Gondolkodtál már azon, vajon miért tudnak egyesek leszokni a cigiről önerőből, mindenféle segítség nélkül és mások, esetleg Te miért nem?
  • Sajnálom, hogy abbahagyta a dohányzást
  • Feleség leszokni a dohányzásról, leszokni az ivást
  • Október
  • Egy hónap alatt leszokni a dohányzásról

Ma reggelre el kellett volna múlnia a nikotinéhségemnek én meg megőrülök egy Rosszul érzem magam cigiért. Ahányszor eszembe dohányzásról való leszokás árai, hogy elvileg soha többet nem gyújtok rá, rettenetesen elkeseredem, tegnap gyakorlatilag végigsírtam a délutánt, ömlöttek a könnyeim.

Minden leszoktam a dohányzásról vált. Elképzelhetőnek tartom, hogy épp azt a napot szúrtam ki a leszokásra, ami amúgy is a menstruáció előtti világvége hangulatú. Akárhogy is, nagyon rosszul választottam.

Mi történik az utolsó szál cigaretta elszívása után?

Úgy érzem, hogy semmi más kapaszkodó nincs az életemben. Ez az egy mankóm, biztos pont maradt az életemben, a cigi, erre tegnap azt is kirúgtam magam alól, nem csoda, ha elhasalok.

• Segítsetek leszokni a dohányzásról! - remenysegiskola.hu Hozzászólások
  • Hogyan segíthetjük el egy barátnak a dohányzást?
  • Teszteld le a függőséged! | Allen Carr Könnyen Leszokni a Dohányzásról Központ
  • Csaknem tíz napja nem gyújtottam rá, ami lehet, hogy nem hangzik nagy durranásnak, de nekem mindenképp durva tapasztalat, mert ilyen nem történt az elmúlt tíz évben.

Az előző sor óta eltelt vagy tíz perc és én csak itt könyökölök, szép reggel, a sírás szélén. Nevetséges, de egyszerűen mindig az jut eszembe, hogy így nincs is értelme az életemnek.

A dohányzásról leszokni nem is leszoktam a dohányzásról nehéz! Megkértük Ügyfeleinket, írják meg milyen tapasztalatokat szereztek a Bioexpress dohányzás leszoktató terápiát követően. Íme a válaszok: Kedves Bioexpress! Örülök, hogy ennyire fontos az önök számára, mi is történt azokkal az emberekkel, akik valaha bizalmat szavaztak a segítségnek.

De most épp leszoktam a dohányzásról nem nagyon van. A munkáim befejeződtek, felmondtam. A kocsim sem működik.

A dohányzás növeli a vérnyomást és pulzusszámot, ami nehezíti a szív munkáját, ugyanakkor csökken a szívbe jutó oxigén mennyisége.

Szóval nincs munka, nincs kocsi, költözés, sőt, A-tól külön költözés. Ráadásul nem is sportoltam mostanában. De persze, ha abbahagyom a cigit, könnyebb futni, addig szinte nem is tudok, ez igaz, ezt mondogattam magamnak, de hátha mégis ellenkezőleg kellett volna.

Rosszul érzem magam, leszoktam a dohányzásról

Kicsit türelmesebben, ha már 15 évig ráért abbahagyni. Most meg itt vagyok, csapdában érzem magam. Egyrészt végigszenvedtem az elmúlt órákat és nem hagynám veszni, meg biztos vagyok benne, hogy nem csinálnám még egyszer végig.

Rosszul érzem magam, leszoktam a dohányzásról

Másrészt meg legszívesebben rágyújtanék, elkezdenék futni, megerősíteném magam és megvárnék egy olyan alkalmat, amikor könnyebb. Van olyan. És én a lehető legrosszabbat választottam ki.

Teszteld le a függőséged!

Egyszerűen nincs miben higgyek, mihez kössem az egészet, jelen pillanatban nincsenek céljaim sem. Leírok egy sort, Rosszul érzem magam tíz percet bambulok, nem is tudom, hogy álmos vagyok-e, vagy valami mástól nagyon kába, lehet, hogy le kéne feküdnöm, pedig sokat aludtam. Nagyon jó. Semmi, de semmi dolgom, és senki körülöttem.

Meg kell hogy leszoktam a dohányzásról, lófaszt se csinál ez a gép szerintem. Mármint a tegnapi.

Rosszul érzem magam, leszoktam a dohányzásról

Csak bambulok, és folynak a könnyeim. Valami rátelepedett az agyamra. Szeretnék lefeküdni, átaludni ezt az egészet, de akkor lehet, hogy éjszaka nem fogok tudni, márpedig az éjszakáktól nagyon félek. Most már rendesen sírok. És valami düh növekszik bennem, hogy én részben ezt azért csinálom, hogy neki Rosszul érzem magam.