Nem akarok dohányozni, de nem tudok leszokni, Account Options

Miért nem tudsz leszokni a dohányzásról? Írta: Szász Gábor Előre is elnézést érte, de ez a cikk egy kicsit olyan lesz, mint a Columbo filmek: már az elején szeretném leleplezni a tettest jelen esetben a választ.

• Mi történhet, ha hirtelen leszokni a dohányzásról
  • A visszaesés szempontjából kritikus, hogy felismerje és kezelje a visszaeséshez vezető gondolatokat.
  • A dohányzásról le lehet szokni! Hasznos tanácsok a füstmentes élethez
  • 6 év a leszokásról
  • Miért nem tudsz leszokni a dohányzásról?
  • Le tudok szokni?

Azért nem tudsz leszokni, azért szoksz vissza kis idő után minden egyes alkalommal a cigire, és azért olyan kínkeserves ez az egész, mert nem vagy elég őszinte önmagadhoz. Hogyan érheted el, hogy végre komolyan vedd a leszokást? Végezd el az alábbi tesztet, és találd meg a válaszod! Ennek ellenére a legtöbb dohányos előszeretettel hangoztatja, hogy bárki tehát ő isbármikor le tud szokni, ha akar.

Csak döntés kérdése az egész.

A dohányzásról le lehet szokni! Hasznos tanácsok a füstmentes élethez

Valóban bárki le TUD szokni a cigarettáról, bármilyen erős dohányos is, és bármilyen régóta is függő. Ha megtalálja azt a módszert, ami nála működik! És ha AKAR! A Neked való módszert Te is viszonylag könnyen megtalálhatod. A puding próbája ugyanis az evés — szokták mondani — és ez a leszokásnál is így van.

Hogyan küzdheti le a visszaeséshez vezető gondolatokat?

Nem akarok dohányozni Nagyon sok dohányos ügyfelünk jön el úgy az Allen Carr leszoktató programraés teszi le a cigarettát egyetlen szeminárium után könnyedén, hogy előtte jó néhány módszert akaraterő, nikotin-tapasz, csökkentett adag, biorezonancia, stb. Itt zárójelben jegyezném meg, hogy ezért sem foglalkozom különösebben azokkal a kommentekkel, amikor valaki arról győzködi a dohányosokat, hogy nincs szükség semmilyen egyéb módszerre, elég a puszta akaraterő a leszokáshoz.

Igaza van: van, akinek elég ennyi is. Van, aki így is uralni tudja a függőségét akár évekig.

• Ne maradj le semmiről!
  • Kifüstöljük magunkat a világból - hét történet arról, hogyan sikerült leszokni, és miért nem
  • Hogyan küzdheti le a visszaeséshez vezető gondolatokat? | remenysegiskola.hu

De és sajnos ők vannak többségben a legtöbb dohányosnál az akaraterő módszere egyszerűen nem tud végleges megoldást hozni! Pörgesd csak végig magadban!

Hányszor fordult már elő az életedben, hogy egy komolyabb akaraterőt igénylő dologba elszántan belekezdtél? Eltervezted, milyen jó lesz pl. Aztán kis idő múltán vagy elhalasztottad, vagy feladtad a terved, mondván Te ezt nem tudod, nincs időd, nincs pénzed, nem jó az időzítés, nem megy!

a program leszokni a dohányzásról

Nyugi, nincs olyan ember, aki ne ugyanezt játszaná az életében! Na látod, itt a hiba!

Köszi, nem dohányzom! Így tettem le a cigit

A mondat helyesen mindig így szól: nem akarom! Nem akarok lejárni edzeni…nem akarok lemondani a süteményekről…nem akarok megváltozni…nem akarok leszokni.

Ha abbahagyja a dohányzást, akkor kövér lesz leszokni a dohányzást sokszor

Legyél magadhoz őszinte! Egy játékra hívlak. Megfigyeléseim szerint az alábbi 5 ok miatt nem tudja Nem akarok dohányozni nem Nem akarok dohányozni általában meghozni egy dohányos a döntést, hogy leszokik.

Köszi, nem dohányzom! Így tettem le a cigit

Nézd végig ezt a listát, és válaszd ki őszintén, Nálad mi az igazi indok?! Amíg nincsenek komolyabb egészségügyi gondjaid, amíg nem piszkál a család eléggé, amíg egy közeli rokon, vagy egy barát nem betegszik meg súlyosan a cigarettától a közeledben, addig nem nyom eléggé a leszokás…Nálad de nem tudok leszokni ez a helyzet?

Le tudok-e szokni, ha nem igazán akarok? Írta: Szász Gábor Neked is biztos jó okod van arra, hogy leszokj a dohányzásról. Ugyanakkor biztosan az is ott van még a fejedben, hogy igazából szeretsz cigizni.

Nem mozgat igazán semmi, ami rábírna, hogy lecseréld a függőségedet? Így aztán leginkább csak dühös vagy magadra, és minden megoldást kínáló módszerre.

remenysegiskola.hu | Köszi, nem dohányzom! Így tettem le a cigit

És már nem is igazán hiszel abban, hagyja abba a dohányzást örökké videó sikerülhet. Ha még mindig nem látod be, hogy már rég nem Te irányítasz, hanem a cigaretta fontosabb lett szinte mindennél az életedben, de nem tudok leszokni nem fogod tudni kimondani teljes őszinteséggel: le akarok szokni.

leszokni a dohányzásról, ahogyan a bőr megváltozik

Legyél hát őszinte magadhoz! Keresd meg, mi az, ami miatt még mindig nem akarod eléggé a leszokást! Ha ez megvan, akkor megteszel egy fontos lépést: látni fogod, hogy mi az, ami miatt jelen pillanatban még önmagadnál, az egészségednél, az de nem tudok leszokni és a gyerekeidnél is jobban szereted a cigarettát. Ami miatt még mindig annyira ragaszkodsz hozzá, hogy nem akarod letenni.

Más gondolatok is hozzájárulhatnak a visszaeséshez:

A jó hír az, hogy bármi is legyen az indokod, mindig van kiút a függőségből! Az Allen Carr módszerrel akaraterő, gyógyszerek és minden egyéb segédeszköz nélkül Te is bármikor könnyedén le tudod tenni a cigarettát.

Az Aspirin® Protect-ről A dohányzásról le lehet szokni! Hasznos tanácsok a füstmentes élethez Talán kevesen tudják, hogy hazánkban a dohányosok kb. A cigarettázók életében többször is előfordul, hogy kísérletet tesznek a leszokásra, ám az esetek döntő hányadában a próbálkozás kudarcba fullad. Mindössze 4 százalékuk éri el Nem akarok dohányozni, külső segítség nélkül az egyéves füstmentességet. Kell-e fizetni azoknak, akik a központjukhoz fordulnak segítségért?

Ha úgy érzed készen állsz, kérj ingyenes Start konzultációt itt!