Dohányzási kódolás a yoshkar ol-ban, Láttad már?

Az szi idjrs gyak-ran kiszmthatatlan.

FELH®VúS - Savaria Fórum

Egy szp, napstses dl-utn percek alatt tala-kulhat ess, hideg id-v. A napok egyre rvi-debbek lesznek, gyakran mr sttben megynk haza a munkbl. De persze kellemes dolgok is vannak, mint pldul a meleg, a fk sznes lombozatai, a knyelmes pulverek. Mi teszi az szi vezetst veszlyess?

A gyerekek: jra elkezd-dik az iskola, ami azt jelen-ti, hogy tbb auts s busz kzlekedik az utakon. A sofr-nek ezrt klnsen reggel s a dlutni idszakban jobban kell figyelni a megnvekedett forgalom miatt. A gyakori ess idjrs: Az es az els pr htben nagyon veszlyes, mert a vz mg nem mossa el ilyenkor az tra rakdott sszes port s dohányzási kódolás a yoshkar ol-ban, ami az utat s a jr-dt rendkvl csszss teszi.

Mennyire reális ez?

A falevelek: az szi lombo-zat szp, de amikor a levelek elkezdenek lehullani s az ton felhalmozdnak, kelle-metlen lehet, mert nehezeb-ben ltjuk meg az ton a fel-festseket, vagy a jrdn a jellseket. Ha kzben mg az es is esik, akkor a ned-ves faleveken knnyen meg-csszhat az aut.

A kd: A hideg szi reggelek gyakori velejrja a kd, dohányzási kódolás a yoshkar ol-ban korltozza a ltsi tvolsgot. A sofrk gyakran nem vesz-nek tudomst rla, s gy vezetnek, mint normlis dohányzási kódolás a yoshkar ol-ban krlmnyek kztt.

A dohányzásról szóló szerzetes tea: az ital összetétele és felhasználási módja

Ha kdben vezetnk, lasstsunk s hagyjunk kell kvetsi tvolsgot az elttnk hala-d jrm mgtt, hogy ha kell, brmikor biztonsgosan meg tudjuk llni. A fagy: sszel a hmrsk-let drasztikusan lecskken jszaka, ami oda vezethet, hogy reggelre fagyos, jeges foltok jelennek meg az ton. Ez klnsen gyakori a hidak, felljrk s rnykosabb dohányzási kódolás a yoshkar ol-ban krnykn. A szarvasok: az szi szezon a szarvasok idszaka, a pr-zs s a vndorls ideje.

Ha olyan terleten haladunk, ahol szarvas-veszly tbla is tall-hat, figyeljnk a kiugr lla-tokra, legfkppen ha jsza-ka vezetnk.

Hogyan kell a dohányzás

Egy baleset akr totlkross is teheti az autt, nem beszlve arrl, hogy a nagytest llat slyos sr-lseket okozhat az utasok-nak is. A piros lmpnl fkez egy motor, majd eldl.

Egy auts szreveszi s megszlal: - Segthetek, uram? Tudja, csak a felesgem hagyott el. Elvitte magval az oldalkocsit. A parkolban egy kocsijhoz igyekv n szreveszi, hogy egy aut vezet nlkl gurulni kezd.

A Republic on the Volga: 7 Facts about Mari El

Szokatlan llekjelenlttel kinyitja a kocsi ajtajt, beugrik s behzza a kzifket. Amikor kiszll, szreveszi, hogy egy frfi ll a kocsi mellett.