Dohányzó szoba szálloda

A televízió beállítható automata kikapcsolásra illetve ébresztésre.

Wellness és konferencia hotel Budapest

Itt az Idő menüpont kiválasztása után beállítható az ébresztési időzítő bekapcsolása illetve az automata kikapcsolás is a kívánt időponttal. Térkép: A recepción, a lobby területén ingyenes információs térképek találhatók Zamárdiról.

Törölköző: Vendégeink kényelme érdekében a fürdőszobában személyenként 1 db fürdőlepedőt, 1 db dohányzó szoba szálloda és fürdőszobánként 1 db kádelőt helyezünk el.

• Szobáink kialakításánál minden korosztály, valamint a szabadidős, gyógy- és a rendezvényturizmus igényeit is figyelembe vettük.
  • Füstölgő vendégek – hiába a tiltás, cigiznek a szállodákban | SONLINE
  • A szálloda házirendje - remenysegiskola.hu
  • Ha abbahagyja a dohányzást, növekedhet

Káddal és zuhanyzóval is felszerelt fürdőszobáinkba 2 db kádelőt készítünk. A törölközők cseréjére vonatkozó részletes tájékoztató a fürdőszobában található.

dohányzó szoba szálloda dohányzás története

A dohányzó szoba szálloda részleg használatához türkiz fürdőlepedő és fehér szauna lepedő áll a wellness recepción vendégeink rendelkezésére, kaució terhelése ellenében. Kollégáink távozásukkor az elhagyott lakrészt ellenőrzik.

A szálloda házirendje

A szálloda jogosult távozás után a szobából hiányzó textíliákat a vendégnek kiszámlázni. Törzsvendég program: Programunkról részletes információt honlapunkon talál a www. Tűzvédelem: A tűzesetek elkerülése érdekében a  saját tulajdonú elektromos készülékek pl.

Az épületben tűzjelző berendezések és porral oltó dohányzó szoba szálloda kerültek elhelyezésre. A szobákban füstérzékelő berendezés található.

Colosseum Hotel**** Superior

Tűz dohányzó szoba szálloda vendégeinket szirénahang figyelmezteti. Ilyen esetben kérjük, hogy a szobákban kifüggesztett menekülési útvonal szerint hagyja el az épületet. Téves tűzjelzés esetén a hangosbemondón keresztül tájékoztatjuk vendégeinket a téves riasztás tényéről.

milyen gyógyszerek segíthetnek a dohányzásról való leszokásban hogyan lehet leszokni a dohányzásról népi gyógyszerekkel

Kérjük, hogy a helyiség elhagyásakor az elektromos berendezéseket minden esetben szíveskedjék kikapcsolni. Újság: Ha vásárolni szeretne, a Bohém Bowling Café-ban válogathat magyar és szezonálisan idegen nyelvű napilapok, heti- havilapok, magazinok között. Fizetés csak készpénzben lehetséges. Ünnepnapok: Január 1. Varrókészlet: A szobaasszonyoktól és a recepción kérhető.

Feliratkozás a hírlevélre

Varró szolgáltatás: Igényét jelezze a szobaasszonynak, vagy forduljon a recepcióhoz, telefonszám: Vasalás: A szobában vasalni tilos és veszélyes. Vasalásra szánt ruháját a kitöltött mosatási jegyzékkel együtt kérjük, adja át a recepciónak.

A dohányzó szoba szálloda árakat a mosatási jegyzék tartalmazza. Elveszett ruhaneműjét a szálloda a vasalási szolgáltatás árának háromszorosáért téríti meg.

Füstölgő vendégek – hiába a tiltás, cigiznek a szállodákban

Vészkijárat: A szobákban és a folyosókon, lépcsőházban kifüggesztett menekülési útvonal szerint. A wellness részleg használatához naponta egy-egy türkiz törölköző és szauna lepedő áll a wellness recepción vendégeink rendelkezésére, szobakártyára történő kaució terhelés ellenében.

1. Cigaretta egy barátnak, aki segít a leszokásban
  2. Kismama strand
  3. Danubius Hotel Flamenco szolgáltatások
  4. Tehát a férjem abbahagyta a dohányzást

A türkiz törölköző a kültéri élménymedencénél is használható. A felvett törölközőket a wellness recepción zárásig, de legkésőbb a szobából való kijelentkezés előtt kérjük leadni, ellenkező esetben a törölköző 4.

Fáradozását köszönjük! A dohányzó szoba szálloda területéről a textíliákat kivinni tilos, beleértve a Balaton-partot is. Wellness részleg nyitva tartása: vasárnaptól csütörtökig óráig; pénteken és szombaton óráig.

dohányzó szoba szálloda

A kifüggesztett házirendet kérjük, szíveskedjenek betartani! A szauna világban finn szauna, bio szauna, gőzkabin, infraszauna, merülő medence, jégbarlang, tepidarium és caldarium működik. A szaunákat, dohányzó szoba szálloda gőzkabint a jégbarlangot és a jégkutat vendégszámtól dohányzó szoba szálloda működtetjük. Kérésre a nem üzemelő egységet munkatársaink szívesen bekapcsolják.