Rhinospray plus függőség

Kettős hatás a hazánkban egyedülálló hatóanyagnak és az illóanyagoknak köszönhetően A Rhinospray® plus orrspray: rhinospray plus függőség és tartósan kitisztítja az eldugult orrot az illóolajoknak köszönhetően kényezteti az orrot és kellemesen friss érzetet biztosít; speciális szórófeje hatékony, pontos, kényelmes, gazdaságos alkalmazást tesz lehetővé.

rhinospray plus függőség

Az allergiás vagy szezonális nátha egyik legkellemetlenebb kísérőtünete az orrdugulás. Ennek megszüntetésére orrspray használata ajánlott. Nem mindegy azonban, hogy melyik készítményt választjuk a széles kínálatból.

• Miért veszélyes az orrcseppfüggőség?
  • RHINOSPRAY PLUS 1, mg/ml oldatos orrspray - Gyógyszerkereső - Háremenysegiskola.hu
  • Hogyan lehet a dohányzás iránti vágyat okozni
  • A gyilkos orrsprayfüggőség - van kiút?
  • Leszokni a dohányzó programot a komp
  • Tényleg ennyire veszélyesek az orrsprayk?

Az rhinospray plus függőség az orrnyálkahártya duzzanatát megszüntető szerekkel lehet leggyorsabban rhinospray plus függőség. Ilyenek az orrnyálkahártya dekongesztánsok.

Sasha, igaz, hogy abbahagyta a dohányzást Leszokni akarok a dohányzásról

Hatásukra az orrnyálkahártya erei összehúzódnak, a vérátáramlás és a duzzanat csökken és javul az orr levegőáramlása. Az egyik leghatékonyabb rhinospray plus függőség a tramazolin, amely már öt perc alatt kifejti hatását, és hosszú órákra felszabadítja az orrot.

Újdonságok a hoxa.hu-n

A rhinospray plus függőség hatását tökéletesen egészítik ki az olyan illóanyagok, mint az eukaliptol, a mentol és a kámfor, amelyek rhinospray plus függőség kapcsolatban kimutatták, hogy vírusos vagy allergiás náthában szenvedő betegeknél a légzésfunkciós paraméterek javulnak használatukkor, illetve az orrnyálkahártya kiszáradásának csökkentéséhez is hozzájárulnak.

Kiváló megoldást jelent a Rhinospray® plus orrspray alkalmazása, amely az egyetlen olyan Magyarországon forgalmazott orrspray, amelynek hatóanyaga a tramazolin. A gyógyszer percek alatt és tartósan szünteti meg az orrdugulást: hatását öt perc alatt fejti ki, és hatása hosszú órákon át tart. Emellett a hozzáadott mentol, eukaliptol és kámfor kényeztetik az orrot és friss, tiszta és hűs érzést biztosítanak. A mentol régóta alkalmazott inhalálószer, amely az orr hidegérzékelő receptoraira hat, a kámfor jól ismert légzéskönnyítő, míg az eukaliptol vékony filmréteget képez, s rhinospray plus függőség védi a nyálkahártyát a kiszáradástól.

• Milyen dohányzótablettákat kell vennie
  • A gyógyszerész válaszol.: Allergia elleni orrcseppek, orrsprayk.
  • Tényleg ennyire veszélyesek az orrsprayk? – Egy hét éve tartó orrsprayfüggőség története - remenysegiskola.hu
  • Lassan 3 éve masszív orrspray-függő vagyok, talán viccesen hangzik, pedig nem az -
  • A dohányzás elleni küzdelem a világon

Speciális szórófejének köszönhetően a Rhinospray® plus hatóanyaga a nyálkahártya kiterjedt területére jut el, egyenletes koncentrációban és mindig azonos adagokban. Emellett nem folyik le a garatba, és nem csöpög ki az orrból, használata pedig kényelmes, ugyanis lefekvés nélkül is alkalmazható.

A Rhinospray® plus Magyarország vezető orrspray-je.

rhinospray plus függőség

Orrmelléküreg- illetve középfül-gyulladásban az Eustach-kürt elzáródása esetén a váladék kiürülésének elősegítésére orvosi javallatra adható.

Adagolása: 6 éves kortól naponta maximum négyszer lehet az orrnyílásokba permetezni öt-hét napon keresztül, kizárólag a kezelőorvos javaslatára alkalmazható ennél hosszabb ideig.

Józan Mámor - Otthoni függőségkezelő program

A Rhinospray® hatása kettős: hatóanyaga gyorsan és tartósan felszabadítja a légutakat, míg a frissítő illóanyagok kényeztetik orrunkat. IMS sell-out adatok alapján a dekongesztáns orrspray-k darab eladását tekitve a