Paxirasol orrspray ára, PAXIRASOL 2 mg/ml belsőleges oldat - Gyógyszerkereső - Háremenysegiskola.hu

Paxirasol oldat Mielőtt elkezdené gyógyszerét alkalmazni, olvassa el figyelmesen az alábbi betegtájé­koztatót.

dohányzásellenes szlogen

E recept nélkül kapható gyógyszerrel Ön enyhe, múló panaszokat kezelhet orvosi fel­ügyelet nélkül. Az optimális hatás érdekében azonban, elengedhetetlen e gyógyszer körültekintő, szakszerű alkalmazása.

paxirasol orrspray ára a dohányzásról való leszokás egyre rosszabb volt

Hatóanyag: 8 mg bromhexinium chloratum tablettánként, ill. Segédanyagok: Tabletta: szilícium-dioxid vízmentes, kolloidpaxirasol orrspray ára, burgonya­kemé­nyítő, mikrokristályos celluóz. Oldat: tiszta, színtelen, szagtalan, vagy csaknem szagtalan oldat.

Gyógyszerkereső

Kiszerelés: Oldat: 60 ml oldat barna üvegbe töltve 1 műanyag mérőpohárral, kartondobozban. Milyen betegségek esetén alkalmazható a készítmény?

paxirasol orrspray ára 15 éve dohányzik, és hirtelen kilép

Kórosan sűrű nyák- és köpettermeléssel járó heveny és idült légúti megbetegedések kezelésére szolgáló, köptető hatású készítmény. A hörgőkből és a légcsőből a váladék eltávolítását megkönnyíti, illetve meggyorsítja, mivel a sűrű nyákot elfolyósítja.

Talán viccesen hangzik, pedig nem az. Nekem lassan 4 éve ekörül forog az életem. Ugyanis számos függőségtől szenvednek suttyomban a  magyar emberek, de egy sincs, amit annyira elhallgatnának, mint az orrspray-függőséget. Érzésre azt mondom, az eldugult orrok problémája ott lohol a herbálozás sarkában.

Mikor nem szabad Paxirasol készítményeket szednie? Alkalmazható-a készítmény terhesség és szoptatás ideje alatt? A készítmények alkalmazása terhesség és szoptatás alatt ellenjavallt. Befolyásolja-e paxirasol orrspray ára készítmény a gépjáművezetői és gépkezelői képességeket? Nincs arra vonatkozóan adat, hogy a Paxirasol készítmények a közlekedésban való biztonságos részvételét és a balesetveszéllyel járó munka paxirasol orrspray ára befolyásolnák.

PAXIRASOL OLDAT 60 ML 60 ML

Szedhető-e egyéb gyógyszer a kezelés ideje alatt? A gyógyszerek alkalmazásával kapcsolatos gyakorlati tudnivalók § Gyógyszerét kizárólag a betegtájékoztatóban leírt adagban és ideig alkalmazza!

A hörgőkből és a légcsőből a váladék eltávolítását megkönnyíti, illetve meggyorsítja, mivel a sűrű nyákot elfolyósítja. A nyák oldását elősegíti az orr- garatüreg gyulladásaiban. A száraz köhögést közvetlenül nem csillapítja.

Tabletta: Amennyiben kezelőorvosa másképp nem rendeli, szokásos adagja felnőtteknek napi mg bromhexin: naponta 3x tabletta. Oldat: Amennyiben kezelőorvosa másképp nem rendeli, szokásos adagja felnőtteknek: napi 3x4 ml oldat, belégzésre 2x4 ml oldat, aeroszol készülékkel adagolva.

Lassan 3 éve masszív orrspray-függő vagyok, talán viccesen hangzik, pedig nem az

A oldat adagjainak paxirasol orrspray ára a dobozban elhelyezett adagolómérce szolgál. A készítményeket étkezések után, bőséges folyadékkal kell bevenni.

• A nyák besűrűsödésével és a köpetürítés zavarával járó heveny és krónikus légúti megbetegedések esetén alkalmazható 2 évesnél idősebb gyermekeknek, valamint serdülőknek és felnőtteknek ajánlott.
  • remenysegiskola.hu | Termékek

A kezelés ideje alatt a bő folyadékbevitel elősegíti a bromhexin nyákoldó hatását. Gyermekeknek belégzésre csak fekvőbeteg-gyógyintézetben, orvosi felügyelet mellett alkalmazható. A belégzésre használt oldatot azonos mennyiségű desztillált vízzel fel kell higítani.

Paxirasol oldatos orrspray

A belégzés során esetleg fellépő köhögési inger megelőzése céljából, érzékeny betegek kezelésére célszerű előzetesen testhőmérsékletre melegített oldatot alkalmazni. Vesefunkció károsodása esetén kérjen paxirasol orrspray ára kezelőorvosától a készítmény alkalmazása előtt, mivel lehetséges, hogy Önnek alacsonyabb dózisokra van szüksége.

Ha az előírtnál több gyógyszert vett be: ·A túladagolás lehetséges tünetei hányinger, hányás, hasmenés paxirasol orrspray ára egyéb gyomor-bél rendszeri tünetek. Ha gyógyszerét elfelejtette bevenni: Ha gyógyszerét elfelejtette bevenni, mielőbb pótolja a kimaradt adagot. Ha már a következő adag bevétele esedékes, ne vegyen be dupla mennyiséget, mert ezzel már nem pótolhatja a kiesett mennyiséget, viszont a paxirasol orrspray ára veszélyének teszi paxirasol orrspray ára magát.

Felnőtteknek naponta 3-szor, alkalmanként adagot kell egy-egy orrnyílásba juttatni. A felesleges mennyiséget javasolt hátrahajtott fejtartással az paxirasol orrspray ára csorgatni. Gyermekek kezelésére nem javallt, mivel gyermekgyógyászati alkalmazásáról nincs elegendő tapasztalat. Az oldatos orrspray-t a mellékelt ábra szerint, a következőképpen kell alkalmazni: A Ha a készítmény alkalmazása során hatását túlzottan erősnek érzi, vagy a készítmény csekély hatásúnak bizonyul, forduljon orvosához vagy gyógyszerészéhez.

Milyen mellékhatások léphetnek fel a kezelés ideje alatt? Az alábbi mellékhatások a leggyakoribbak: fejfájás, gyengeség, hasmenés, hányinger, gyomorpanaszok, esetleg székrekedés.

paxirasol orrspray ára

A mellékhatások általában enyhék, a kezelés megszakítására csak kivételes esetekben van szükség. Allergiás reakció jele lehet a csalánkiütés is.

Köhögés – köptetők, köhögéscsillapítók

A gyógyszer szedését feltétlenül hagyja abba, a további teendőket beszélje meg kezelőorvosával. Ha a kiütések intenzíven, testszerte jelentkeznek, az esetleges súlyos tünetek megelőzése érdekében forduljon azonnal orvoshoz! A fentiekben nem említett mellékhatás jelentkezéséről, valamint terhesség esetleges bekövetkezéséről értesítse orvosát, gyógyszerészét!

Hogyan kell tárolni a készítményt?

Bejelentkezés

Szobahőmérsékleten Cfénytől védve tárolandó. A gyógyszert gyermekek elől gondosan el kell zárni. Lejárati időtartam: ·A készítmény gyártási száma, gyártási és lejárati ideje a dobozon található.