Leszokni a dohányzásról és újra felújított hajjal

Leendő támogatóink! Mindannyian sok helyen jártunk már. Láttunk szép városokat, gyönyörű épületeket, csodás környékeket.

leszokni a dohányzásról és újra felújított hajjal

Olyan helyet viszont, ahol csodák születnek valószínűleg keveset. Pláne nem egy cigánytelepen… Márpedig a BAGázs-ház ilyen. Kívülről csak egyszerű fémdoboz, belülről azonban valami egészen más.

leszokni a dohányzásról és újra felújított hajjal

Iskola, játszótér, klubszoba, de még inkább olyan hely, ahol nem az számít, hogy ki vagy és honnan jöttél, hanem, leszokni a dohányzásról és újra felújított hajjal mit csinálsz, hogy előbbre juss. Az esélyt itt nem elveszik, de nem is adják, hanem közösen dolgoznak meg érte.

25 éve dohányzik és leszokik

Itt mindenki tanul a másiktól, de leginkább magáról valamit. Én azt tanultam meg, milyen az igazi kilátástalanság és milyen, amikor tényleg nem adod fel.

1. Színezd újra - Jóügyekért
  2. Hogyan lehet segíteni neki a leszokásban
  3. Mi a legjobb immunerősítő
  4. Leszokni a dohányzásról depresszió alatt

Zsófi és én arra vállalkoztunk, hogy Személyesen is ismerjük a BAGázs munkáját, és tudjuk, a lehető legjobb helyre megy a támogatásunk. Mindketten meg vagyunk róla győződve, hogy ez az ország csak akkor lesz jobb hely, ha mindannyian teszünk is érte valamit.

leszokni a dohányzásról és újra felújított hajjal

Kezdjük itt! Kérjük, támogasd a BAGázs munkáját adományoddal, célunk, hogy minimum Támogatásod előre is köszönjük.

abbahagyni a dohányzást unalmas lett