Képtelen leszokni a dohányzásról. Képtelen leszokni a dohányzásról Szilágyi István özvegye

A személyi igazolványa szerint Blom világrekordja egyelőre nem hivatalos, azt még hitelesíteniük kell a Guinness szakértőinek.

Account Options

A dél-afrikai Blom, aki kamaszkorától a nyolcvanas éveiig dolgozott különböző gazdaságokban és építkezéseken, hosszú évekkel ezelőtt hajtotta fel élete utolsó korty piáját, a dohányzásról azonban nem tud lemondani. Az ördög hibája, képtelen leszokni a dohányzásról túl erős — nyilatkozta grimaszba torzuló nevetéssel a férfi a BBC-nek.

Nagyon erős a dohányzás iránti vágy. Néha elhatározom, hogy abbahagyom, de tudom, hogy csak hazudok magamnak. A mellkasom robbanásig feszül egy slukkért, és akkor muszáj sodornom egy pirulát.

Könnyen leszokni a dohányzásról - Allen Carr módszer

Magas, jó kötésű, és makkegészséges, leszámítva, hogy kissé nehézkesen mozog, és a hallása sem tökéletes. Janetta, aki 48 éve Blom felesége, és 29 évvel fiatalabb a férjénél elárulta, Fredie egész életében csak egyszer járt kórházban, amikor volt egy kis gondja az egyik térdével.

Blom azt mondja, a hosszú életének egyetlen titka az Isten, hiszen ő tartja életben.

képtelen leszokni a dohányzásról leszokni a dohányzó feleségét

Korábban sokan kételkedtek abban, hogy Fredie Blom valóban éves. Néhány éve, amikor új személyi igazolványra volt szüksége, az képtelen leszokni a dohányzásról nem akarták kiadni neki a dokumentumot es születési dátummal.

Blom egyik unokahúga ekkor egészen Londonig utazott Dél-Afrika ig brit fennhatóság alatt állt nagybátyja születési anyakönyvi kivonatáért, ami már megfelelő bizonyíték volt. Azóta állandóan a népszerűségből élő, helyi és tartományi politikusok látogatják az idős férfi házát. Azt mondja, nem lenne benne semmi meglepő, ha erőszak vetne véget hosszú életének.

Régen sokkal békésebb volt errefelé az élet.

hányinger-dohányzó tabletták leszokni a dohányzást a 17 hétig

Jobb idők voltak. Nem volt az a sok rablás, meg gyilkosság. Senkit sem bántottak, nem történt semmi.

mi változott, amikor abbahagytam a dohányzást hogyan kell venni a dohányzó spray t

Fekhettél egész nap az ágyadban, és amikor felébredtél, mindened megvolt. Mostanra mindez megváltozott.

• Miért nem tudsz leszokni a dohányzásról?
  • Mik a legjobb gyógymódok a dohányzásra?

Bár az élete nagy részét az apartheid elnyomásában élte le, Blom azt mondta, a politika soha képtelen leszokni a dohányzásról foglalkoztatta. Egyszerűen nem volt rá ideje. Nagyon fiatalon hagyta ott Adelaide nevű szülővárosát, hogy egy Fokvároshoz közeli gazdaságban dolgozhasson.

Képtelen leszokni a dohányzásról Szilágyi István özvegye

Iskolába képtelen leszokni a dohányzásról sem járhatott, így írni-olvasni sem tanult meg. Később egy építési vállalatnál helyezkedett el, amelyik betonfalakat képtelen leszokni a dohányzásról a dél-afrikai fővárosban. Később onnan ment nyugdíjba, de hogy pontosan mikor, arra már nem emlékszik, csak arra, hogy jócskán benne volt már a nyolcvanas éveiben.

Janetta elárulta, hogy a férjének nincs különleges étrendje, ha lehet, minden étkezéskor eszik húst, de mellette rengeteg zöldségfélét fogyaszt.

Miért nem tudsz leszokni a dohányzásról?

Még mindig elég erős hozzá, hogy egyedül tisztálkodjon, és öltözködjön, csak a cipője felhúzásával vannak néha problémái, ha pedig megborotválkozna, az unokája segítségét kéri.

Fredie Blom, aki aktív évtizedeiben mindig hajnali fél ötkor kelt, mostanában sokkal tovább marad ágyban. Azt mondja nem csinál már semmi különöset, csak üldögél egész nap.

1. Magyar Narancs - Sport - Leszokni a dohányzásról: Tüdőráktérítő
  2. Képtelen leszokni a dohányzásról Szilágyi István özvegye Origo
  3.  Втроем, - поправила Сьюзан.
  4. Soundtrack, dohányzás nélkül leszokni együtt
  5. Мидж повернулась на вращающемся стуле.

Tévét nem néz, mert csak hülyeség megy benne. Inkább kiül a tornácra, az őt körülvevő világot figyeli, és olykor teker magának egy-egy pirulát.

• Képtelen leszokni a dohányzásról Szilágyi István özvegye
  • Pedig a nikotin éjjel kiürült az agyból, kéne az új adag.
  • Abbahagytam a dohányzó emberek benyomását
  • Miért nem tudsz leszokni a dohányzásról?
  • Ha tetszett ez a cikk, oszd meg barátaiddal, ismerőseiddel!
  • Egy dohányos vallomásai, aki képtelen leszokni
  • Képtelen leszokni a dohányzásról a világ legöregebb embere | hu