Kövér lesz a dohányzásról

kövér lesz a dohányzásról függőségi kezelés olvassa el a véleményeket

Főoldal » Betegségek » Pszichés problémák, elmebetegségek » Szenvedélybetegségek » Passzív dohányzás, kövér lesz a dohányzásról gyerek Jobban károsítja a gyerekek egészségét a passzív dohányzás, mint azt eddig feltételezték: kanadai kutatók összefüggést találtak a szülők dohányzása és tinédzser gyerekeik túlsúlya között is.

A kanadai kutatók a Quebec Longitudinal Study of Child Development című tanulmány adatait felhasználva megállapították, hogy a szülők dohányzása hatással van a gyerek későbbi testsúlyára: nikotinfüggő szülők gyermekének 43 százalékkal nagyobb esélye van arra, hogy tízévesen túlsúlyos legyen.

Az elrettentő eredmény lehetséges oka, hogy a kora gyermekkori passzív dohányzás megzavarja az anyagcserét, lényegesen jobban, mint a felnőttekét.

1. A kövér és dohányzó nők előbb halnak Szerző: FH Az Egyesült Államok szegényebb déli államaiban szembeötlően rövidült a nők várható élettartama a as évek óta - állapították meg bostoni és washingtoni kutatók.
  2. Milyen leszokni a dohányzásról angelina jolie
  3. Leszokni a látást
  4. A kövér és dohányzó nők előbb halnak
  5. Пальцы Соши стремительно забегали по клавишам.
  6. Kövér, lusta, iszik és füstöl – ki az?
  7. Inkább kövérek legyünk, mint dohányosok - HáziPatika
  8.  Производственный.

A cigarettafüstben található számos anyag, mint a nikotin is, rákkeltőnek számít. A káros anyagok leginkább a tüdő szöveteit támadják meg, ahogy azt a korábbi évek tanulmányai is bebizonyították.

a dohányzásról való leszokás megszerzett izomtömeg

Ismert tény, hogy a dohányzó háztartásokban felnövő gyerekeknél kétszer gyakoribb a légúti betegségek előfordulása, mint a nemdohányzó otthonban élőknél. A passzív dohányzás azonban nemcsak testileg, de szellemileg is árt a gyerekeknek.

kövér lesz a dohányzásról dohányzó tabletták cytisine vélemények