Abbahagytam a bőr dohányzását

Alultápláltságot jelent.

akik fokozatosan hagyják el a dohányzást leszokni a dohányzásról, és büszke rá

Mindenképp fordulj orvoshoz, hogy feltárd az okokat! A testsúlyod ideális, törekedj a mostani alkatod megőrzésére.

abbahagytam a bőr dohányzását

Fokozottan vagy abbahagytam a bőr dohányzását az infarktusnak és más betegségeknek. Csökkentened kell a testsúlyodat! Veszélyeztetett kategóriába tartozol, mielőbb fogyókúrába kell kezdened!

orrspray vényköteles

Az egészséged közvetlen veszélyben van. Azonnal orvos által felügyelt diétába kell kezdened! Ők azok, akiket később pozitív példaként említ a baráti társaság nemdohányzó fele, a még mindig füstölők pedig irigykedve figyelik. Nem véletlen, hiszen keveseknek megy varázsütésre a leszokás.

Mi történik veled, ha abbahagyod a cigizést és soha többé nem gyújtasz rá? Mi lesz a testeddel, ha még 35 éves korod előtt búcsút intesz a ciginek, és soha többé nem gyújtasz rá?

Ha te is azok közé tartozol, akik nem képesek hirtelen felszámolni a múltat, bátran nyugtathatod magad az alábbi érvekkel, melyek a hirtelen leszokás ellen szólnak. Természetesen csak akkor használd ezeket kapaszkodónak, ha mindeközben szép lassan csökkented a cigarettaadagodat.

dohányzásról való leszokás Ár

Teszteld magad! Ha szeretnéd tudni, mennyire függsz a nikotintól, töltsd ki pár perces tesztünket!

Author: admin Mindenek előtt tudnunk kell, hogy a leszokott dohányosok többsége minden segítség nélkül, csupán akaraterejére támaszkodva, legtöbbször egyik napról a másikra tette le végleg a cigarettát. Másoknak ez nem sikerül: esetleg többször is megpróbálták, de néhány nap — esetleg már néhány óra — után úgy érezték, rá kell gyújtaniuk. A címben feltett kérdésre a válasz a  nikotinfüggőség. A  nikotin igen erős addiktív függést okozó szer, amelynek hiánya heves vágyat és elvonási tüneteket okoz, és a kialakult szokások tovább abbahagytam a bőr dohányzását a  leszokást.

Ne légy depressziós! Ha már megpróbáltad egyszer letenni a cigit, talán te is szembesültél vele, hogy feszült, esetleg kimondottan depresszív lelkiállapotba kerültél.

álmatlanság a dohányzásról való leszokás miatt nem tudom, hogyan lehet leszokni a dohányzásról

Nem véletlen, hiszen az első néhány cigaretta nélküli nap során számos pszichológiai és fiziológiai változás megy végbe szervezetedben. Az ingerültség mellett gyakori elvonási tünet a depresszió is.

• Hagyja abba a dohányzást holnap
  • Mit tesz a dohányzás a szervezetünkkel?
  • Leszokni a dohányzásról és emelkedett a nyomás
  • Hogyan lehet lefogyni, ha leszokik a dohányzásról
  • Mit tesz a dohányzás a szervezetünkkel?

Stephen R. Ha tehát hajlamos vagy a levertségre, a krónikus szomorúságra, inkább szavazz a fokozatos leszokásra!

Cigaretta, dohány vagy gyógynövény? - részlet Éva Ilona előadásából